powerpayless Compatible with 12V AC Adapter Compatible with Unifive UIA324-12 Compatible with Power Adapter Elmo Camera
★★★★★ 4.6 28 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.mjs-joinery.co.uk
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Brand New 12V AC adapter replace Unifive UIA324-12 power supply for Elmo Camera , Input voltage: 100V ~ 240V , Output: 12Vdc, 2~3Amp Up to 36Watts
UPC 847866010619
Brand powerpayless
Wattage 24 watts
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer PowerPayless
Model Number 24521
Power Source Corded Electric
Input Voltage 240 Volts
Mounting Type Wall Mount
Connector Type barrel connector
Output Voltage 12 Volts
Compatible Devices Cameras
Additional Features Short Circuit Protection
Main Power Connector Type 2 Pin
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
28 ratings | 11 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (24)
4 stars
3% (1)
3 stars
2% (1)
2 stars
1% (0)
1 star
10% (3)