7 Position Rotary Switch 4 Poles 75A Changeover Universal cam Manual Transfer Switch high Voltage YMZ12-75/4
★★★★★ 4.8 130 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.mjs-joinery.co.uk
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Switches7 position rotary switch 4 poles 75A changeover universal cam manual transfer switch high voltage YMZ12-75/4
  • Switches
Department unisex-adult
Manufacturer FCNGEVBH
Item model number FCNGEVBH
Package Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches; 1.76 ounces
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
130 ratings | 53 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (113)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (13)